مجموعه پرستاری 3 محصول وجود دارد.

زیرشاخه ها

 • پرستاری مراقبت های ویژه

  پرستاری مراقبت های ویژه یک شاخه اختصاصی از رشته پرستاری است که از طریق بهینه سازی مراقبت های پرستاری از بیماران بدحال و نیازمند به مراقبت های ویژه, تقویت مبانی مدیریتی, آموزشی, پژوهشی, کاهش مرگ و میر و عوارض بیماری در بخش های ویژه را فراهم می سازد.

 • مراقبت های ویژه نورادان

   

  مراقبت ویژه شامل مراقبت مداوم – دقیق واختصاصی ازبیمارانی است که دروضعیت های خطیرحیاتی قرارگرفته است.

 • پرستاری داخلی جراحی

  پرستاری در حال حاضر یک رشته علمی است و متخصص این رشته باید علوم بسیاری را فرا بگیرد و کاربرد آنها را در ارتباط با مریض بیاموزد.

 • پرستاری اورژانس

  تعریف طب اورژانس به عنوان یکی از تخصص‌های پزشکی می‌گذرد و امروزه به عنوان یکی از رشته‌های شاخص و تعریف شده در برنامه‌های دستیاری پزشکی ارائه می‌شود.

 • پرستاری سالمندی

  پرستاری سالمندی با هدف تربیت پرستاران آگاه و حرفه ای در زمینه مراقبتهای بهداشتی ، درمانی،    توانبخشی و اجتماعی سالمندان  تشکیل گردید .

 • پرستاری کودکان

  رشته گرستاری کودکان یکی از رشته های یاد شده است که در حوزه سلامت در خدمت این قشر از جامعه قرار دارند. تلاش کمیته بازنگری این رشته بر آن بوده که با گنجاندن نیازهای آموزشی در برنامه، با تربیت نیروهای دانش پذیر، آگاه، خلاق، متبحر و دلسوز، در جهت خودباوری و خودکفایی و اعتلای سلامت کودکان گام بردارند.

 • پرستاری نظامی

  پرستاری نقش رهبری در آموزش پرستاران و کارکنان پیراپزشکی را دارند، بنابراین نقش مهمی در مدیریت بحران ایفا می‌کنند.

 • پرستاری سلامت جامعه

  از همه معنایی آن می توان فهمید که هدف و نقش پرستاری حفظ و ارتقاء سلامت، پیشگیری از بیماری ها پیشبرد بهبودی و تسهیل در تطابق اشاره کرد.

 • روان پرستاری

  رشته روان پرستاری در چهارچوب سیاست های سلامت محور ، جامع و جامعه نگر ، جهت ارتقا کیفیت سلامت جامعه ، پرستارانی آگاه و ماهر تربیت می¬کند

 • تکنولوژی گردش خون
  پرفیوژن رشته ناشناخته ای است که از پیشرفت یکنواختی همراه با دیگر رشته های توسعه یافته در کشور برخوردار نبوده است. این در حالی است که اعمال جراحی قلب بدون حضور پرفیوژنیست ها که مسوولیت نظارت بر عملکرد ماشین های قلب و ریه مصنوعی در حین عمل جراحی را به عهده دارند، امکان پذیر نخواهد بود.
 • دکتری پرستاری


  دوره دكتري تخصصي  پرستاري يا بالاترين مقطع تحصيلي اين رشته است. دانش آموختگان اين دوره مي توانند به عنوان اعضاء هيئت علمي در دانشگاه ها، مراكز آموزشي و تحقيقاتي كشور انجام وظيفه نمايند

0 نقد و نظر

مؤلف: هیئت مؤلفان مؤسسه معین این کتاب ویژه آمادگی آزمون کارشناسی ارشد می باشد، همچنین برای تدریس در دانشگاه ها می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

مشاهده سریع
تومان 1,100,000
0 نقد و نظر

بسته آموزشی ارشد پرستاری داخلی و جراحی  شامل داخلی جراحی (4)،کودکان (2)،بهداشت مادران و نوزادان(2) ،بهداشت جامعه (2)،روان پرستازی(2)،زبان عمومی (2)میباشد

تومان 1,100,000
مشاهده سریع
تومان 500,000
0 نقد و نظر

کتابی که اکنون در دست دارید با هدف آماده‌سازی داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی تدوین و تالیف گردیده است بطوری که بتواند راهنمای مناسبی برای داوطلبانی که حتی در کلاس‌های حضوری شرکت نمی‌کنند باشد. روش مناسب مطالعه آن کارایی و بازدهی آنرا دو چندان می‌کند. لذا از داوطلبین خواهشمندیم از پراکنده خوانی بشدت خودداری کرده و به ترتیبی که در...

تومان 500,000
Showing 1 - 3 of 3 items