ژنتیک انسانی  5 محصول وجود دارد.

ژنتیک انسانی
ژنتیک انسانی

از محبوبترین رشته های پزشکی ژنتیک انسانی یا ژنتیک پزشکی است که دلیل آنهم جذابیت علم ژنتیک است و امکان تاسیس کلینیک یا آزمایشگاه ژنتیک نیز باعث شده افراد علاقه زیادی به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی داشته باشند .

0 نقد و نظر

مؤلف: دکتر ستاره ادیب زاده این کتاب ویژه آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت، رشته های علوم پایه پزشکی و مجموعه زیست شناسی می باشد، همچنین برای تدریس در دانشگاه ها می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

مشاهده سریع
تومان 2,600,000
0 نقد و نظر

بسته آموزشی ارشد ژنتیک انسانی شامل ژنتيک (5)،زیست شناسی سلولی و مولکولی (2)،بیوشیمی وعمومی(1) وزبان عمومی(3) میباشد

تومان 2,600,000
مشاهده سریع
تومان 2,000,000
0 نقد و نظر

بسته آموزشی دکتری ژنتیک انسانی شامل ژنتيك انسانی(5) و بیوشیمی بالینی (2) ،استعداد تحصیلی(1) و زبان (3) میباشد

تومان 2,000,000
مشاهده سریع
تومان 120,000
0 نقد و نظر

موسسه علوم و فنون معین از سال 79 با انگیزه ارتقا سطح علمی گروه پزشکی پا به عرصه علم و دانش نهاد و پس از تالیف صدها عنوان جزوه به روز شده در خصوص آمادگی کنکور تحصیلات تکمیلی گروه پزشکی و پیراپزشکی در راستای رسالت خود اقدام به تاسیس انتشارات علوم و فنون معین جهت ارائه کتابهای مورد نیاز دانشجویان توسط اساتید بزرگ کشور نمود.

تومان 120,000
0 نقد و نظر

کتابی که اکنون در دست دارید با هدف آماده‌سازی داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی تدوین و تالیف گردیده است بطوری که بتواند راهنمای مناسبی برای داوطلبانی که حتی در کلاس‌های حضوری شرکت نمی‌کنند باشد. روش مناسب مطالعه آن کارایی و بازدهی آنرا دو چندان می‌کند. لذا از داوطلبین خواهشمندیم از پراکنده خوانی بشدت خودداری کرده و به ترتیبی که در...

تومان 80,000
Showing 1 - 5 of 5 items